Inmood Aucanada - Mallorca





Představte si, že se probouzíte pouhých 500 metrů od golfového klubu Club de Golf Alcanada, jednoho z nejlepších hřišť v Evropě. Obklopen klidem severní Mallorky, modří Středozemního moře a přírodní krásou ostrova, je každý den příležitostí zažít golf v jeho nejčistší podobě. Golf se zde nejen hraje. Žije se.
V Inmood Aucanada se odpočinek a pohodlí snoubí se službami určenými pro golfisty. Od vašeho příjezdu až po poslední jamku se vám dostane osobní péče, o vaše hole se postará naše specializovaná služba a budete mít k dispozici bezplatný transfer do Club de Golf Alcanada. Váš pobyt je navržen tak, abyste se mohli soustředit pouze na hraní a užívání si golfu.
Během svého pobytu si můžete zkombinovat 2, 3, 4 nebo 5 hřišť, přičemž všechny rezervace spravuje náš tým, což vám zajistí přednostní přístup k nejlepším hřištím v oblasti. Zapomeňte na logistiku a soustřeďte se na to, na čem skutečně záleží: prožít svou vášeň pro golf u moře.
Maják Bar
Protože si někdy musíte dát pauzu! Dobijte si baterky v „Lighthouse Baru“, který se nachází mezi 9. a 10. jamkou a 15. greenem a 16. odpalištěm. S útulnou terasou je to idylické místo, kde si můžete dát pivo nebo ochutnat jeden z lahodných sendvičů či tapas… než se postavíte výzvě posledních devíti jamek.


Hotel Inmood Aucanada ****





Adults only from 16+
Hotel se nachází v srdci Aucanady, idylické a klidné místo na pobřeží Středozemního moře s tradiční mallorskou atmosférou.
Ideální směs relaxace a aktivit pro milovníky středomořské kuchyně a outdoorových dobrodružství.“
Nadčasové místo, kde se můžete dozvědět o historii Aucanady a hotel, který otevřel své brány v roce 1930
Užijte si vodní sporty, cyklistiku, golf, jógu a lázeňské procedury – to vše umocněno klidným kouzlem malebného středomořského městečka Aucanada




LOKALITA
Hotel se nachází na pláži:
1,7 km od přístavu Alcúdia
1,9 km od trajektového přístaviště Alcúdia
54 km od Palmy de Mallorca a 60 km od letiště Son San Joan.
500 m od golfového hřiště Aucanada.
500 m od jedné z nejkrásnějších turistických stezek ostrova.
Bezplatná kyvadlová doprava do přístavu Alcúdia a na golfové hřiště Aucanada.


LÁZNĚ, WELLNESS A RELAXACE
4 bazény s výhledem na moře v kaskádovitém uspořádání s různými úrovněmi solária.
Lázně zrekonstruované v roce 2025 se nacházejí na vrcholu kopce s úžasným výhledem na moře.
Ideální místo pro wellness zážitek s širokou škálou služeb, jako jsou:
vodní zóna s vířivkou, tematickou sprchou.
místnosti pro masáže a kosmetické procedury
plně vybavená posilovna - rekonstruováno v roce 2025
