Zajišťujeme VIP concierge balíčky na všechny akce konané v pražské o2 aréně.

Poleťte s námi také na fotbalové EURO v Německu, na Olympijské hry nebo na závody Formule 1.

Čekají na Vás luxusní místa pro sledování kulturních a sportovních akcí.

Komfort, pohodlí a zábava - to vše jsou místa ve VIP prostorech.

KONCERTY A SPORTOVNÍ UDÁLOSTI

Koncerty legendárních kapel, fantastické sportovní zážitky. VIP vstupenky na akce všeho druhu nejen v o2 aréně. Buďte u toho!

EURO 2024 NĚMECKO

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024, známé také jako UEFA Euro 2024, se blíží s očekáváním fanoušků po celém světě. Pořadatelem tohoto prestižního turnaje bude Německo, které po roce 1988 pořádá toto mistrovství podruhé.

Stadiony a města

Euro 2024 se bude konat na deseti stadionech rozesetých po celém Německu. Mezi hostitelská města patří Berlín, Mnichov, Dortmund, Hamburk a Stuttgart, což zajišťuje, že fanoušci a týmy budou mít možnost prožít jedinečnou atmosféru různých regionů. Každý stadion nabídne moderní vybavení a výjimečnou fanouškovskou zkušenost. Například Olympiastadion v Berlíně, kde se odehraje finále, prošel nedávnou renovací a je připraven hostit až 74 475 diváků.

Týmy a hráči

Na turnaji se představí 24 nejlepších evropských týmů, včetně obhájce titulu Itálie. Každý tým přijede s nadějemi na vítězství, ale jen jeden se může stát šampionem. Sledovat budeme moci hvězdy jako je Kylian Mbappé z Francie, Cristiano Ronaldo z Portugalska (pokud se rozhodne hrát), nebo mladé talenty jako je anglický Phil Foden.

Letenky a ubytování

Cestu až na stadion, ubytování v ověřených hotelech, vybavení fanouškovskými proprietami - to vše jsme připraveni zajistit našim klientům.

FORMULE 1

Nová sezona seriálu formule 1 vypukla. Do ročníku 2024 opět vstupuje jako obhájce titulu Nizozemec Max Verstappen ze stáje Red Bull Racing, který šampionát ovládl již třikrát za sebou. Prvním závodem byla 2. března Velká cena Bahrajnu, závěrečné klání je pak naplánováno na 8. prosince do Abú Dhabí.

OLYMPIJSKÉ HRY PAŘÍŽ 2024

Hry XXXIII. olympiády se uskuteční v létě roku 2024. Na základě domluvy mezi Paříží a Los Angeles bude hostitelem her Paříž. Medaile se budou rozdávat ve 32 sportech v 329 disciplínách, v programu je celkem 22 smíšených soutěží a v 28 sportech je rovné zastoupení mužů a žen, přičemž v rámci celkové kvóty je poměr úplně vyrovnaný. Jedna ze smíšených soutěží nahradí například atletický závod mužů na 50 km v chůzi. V kanoistice přibudou na slalomářském kanálu souboje kajakářů a kajakářek v extreme slalomu, naopak rychlostní kanoisté přijdou o kajakářské dvoustovky a souboje mužských deblů (kajak i kanoe) se přesunou z kilometrové trati na pětistovku. Olympijská vesnice bude jen sedm kilometrů od centra města a dva kilometry od hlavního stadionu Stade de France.V dalších městech Francie proběhnou fotbal, házená a jachting. A v surfování se bude soutěžit na Tahiti.